İngilizce Dil Kursları

İNGİLİZCE A1,A2,B1,B2,C1 KURSU

İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ A1 IELTS İNGİLİZCE DİL KURSLARI
Dünya çapında en yaygın konuşulan dillerden birisi olan İngilizce, kariyer ve iş hayatında oldukça önemli bir noktadır. İş hayatında sizleri diğer rakiplerinize göre öne geçiren bir dil olan İngilizce dil bilgisi olarak oldukça basit bir dildir. 
Dünya ile bağlantınızı oluşturmada yardımcı olacak İngilizce'yi yetkin öğretmenlerimiz ve geniş ders içeriğimiz ile sizlere sunuyoruz. 
TOEFL & IELTS SINAVLARINDA YÜZ YÜZE EĞİTİM PROGRAMLARI!
MAT-DİL Ielts ve Toefl Sınavlarına hazırlanırken hangi becerilere ihtiyacın olduğunu mu düşünüyorsun?
Düzenli bir çalışma planı uygulayarak puanını artırmak için hangi tekniklere ihtiyacın olduğunu mu öğrenmek istiyorsun?
MAT-DİL Yüz Yüze Eğitim Programlarında eksiklerinizi tespit edecek ve nasıl çalışmanız gerektiğini öğreneceksiniz.
Sınavlarda uygulamanız gereken teknikleri öğrenecek, speaking ve writing bölümlerindeki feedback ile daha yüksek bir puan elde etmenin kapısını aralayacaksınız.

AİLE BİRLEŞİMİ A1,IELTS,YDS A1,A2,B1,B2,C1 DİL KURSLARI

İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ DİL EĞİTİMİN'DE % 100 BAŞARI GARANTİSİ VERİYORUZ.MERSİN'DE TEK YETKİLİ İNGİLİZCE & AİLE BİRLEŞİMİ A1 VE YDS A1,A2,B1,B2,C1,SINAV UYGULAMA MERKEZİ.GOETHE-INSTITUT,IDP IELTS-IELTS LIFE SKILLS SINAVLARIMIZ ALTE VE EROPAS BELGELİDİR.

ULUSLAR ARASI GEÇERLİ OLUP.YÖK'TE İNGİLTERE KONSOLOSLUKLARINDA GEÇERLİDİR.
MERSİN / YENİŞEHİR / DERSHANELER CADDESİNDE BULUNAN MERKEZİMİZDE TOEFL ve IELTS Eğitimlerimiz en fazla 10 kişilik sınıflarda düzenlenmektedir. 

İngilizce Kursları
İngilizce Kursları altı basamaklı kur sistemine dayanır. Her kurda ‘Headway English Course’ serisinden bir kitap okutulmaktadır. Her kurda bu kitapların yani sıra aynı düzeyi içeren çok çeşitli kaynaklardan destekleyici dokümanlar, bilgisayar  CD’leri ve kasetlerden de yararlanacak kursiyerlerimiz ilgili seviyeleri etkin şekilde öğrenirler. Kur barajı %60 tir. Bu düzeye ulaşamayan kursiyerlere ücretsiz tekrar hakkı verilir. Kurslarımızda Biri yabancı ve diğeri Türk deneyimli İngilizce öğretmeni olmak üzere iki öğretmen görevlendirilir.İngilizce Kursları kendi binamızda olabildiği gibi, talep eden firmaların kendi yerlerinde de özel dersler düzenlenebilir. Grup yada özel dersler haftanın her günü için ihtiyaç doğrultusunda düzenlenir. Ayrıca özel amaçlı kurslar yoğun bir şekilde düzenlenir ve uygulanır.
İngilizce’yi öğrenmiş fakat aktif kullanamayan adaylar için sadece konuşma sınıflarında pratik içeren dersler düzenlenir. Ayrıca yabancı öğretmenlerden özel ders almak isteyen adayların bu ihtiyaçlarını uygun fiyatlarla karşılanmaktadır. Altı basamaklı kur sistemimiz aşağıdaki şekilde uygulanır.
BEGINNER (Başlangıç): İngilizce Kursu 120 saat süreli bir eğitimi kapsar. HeadWay-Begginer course book kitabında ki on dört ünitenin hepsi ve buna ilave destekleyici dokümanları kapsayan yoğun bir başlangıç İngilizce kursudur. Bu çalışmalar bilgisayar ortamında ilave çalışmalarla desteklenir.
ELEMENTARY (Temel): İngilizce Kursları 120 saat süreli bir eğitim olup, yine ayni serinin Elementary adli kurs kitabi okutulur. On dört ünitelik bu kitabı farklı kaynaklarla destekleyen dokümanlar,hikaye kitapları, CD ve kasetleri içeren yoğun bir çalışmayı kapsar. Yukarıda ki saat süresi ek çalışmaları içermiyor. Bu oran gurupların ihtiyaçlarına göre  artış gösterebilir.
PRE-INTERMEDIATE (Orta öncesi)İngilizce Kursları 120 saat süreli bir eğitimi kapsamakla birlikte ders takviyeleri ile bu süre en az 30 saat daha fazla olabilmektedir. Eğitimde garanti anlaşmamız olduğu için gerekli görüldüğünde bu sürenin çok daha artması mümkün. Bu seviyenin ders kitabi aynı kurs kitaplarının ilgili düzeyindeki 14 ünitelik bir kitaptır.
4 INTERMEDIATE (Orta) : İngilizce Kursları 120 saat süreli bu eğitimimizde ek derslerle artış göstermektedir. Bu seviyedeki aynı seriden bir kitap ve onu destekleyen kaynaklar okutulmaktadır. 12 ünite kapasiteli kitap CD ve kasetlerle desteklenir. Ayrıca eğitim amaçlı kullanılan araçlar bilgisayar destekli olarak uygulanmaktadır.
5  UPPER-INTERMEDIATE : İngilizce Kursları 120 saat süreli bir eğitim ve onu destekleyen ek çalışmalar. Bu düzeydeki kursiyerlerimiz orta üstü eğitime başlamış olurlar ve etkili bir iletişim gerçekleşmiştir.Bu seviyedeki 12 ünite kapasiteli kitap okutulur. Buna bağlı olarak dergi,gazete ve roman okuyabilmekte ve yorum yapabilmektedir. Bu düzeydeki adayların (Speaking) konuşma sınıflarındaki  dersleri ücretsizdir.
6  ADVANCED : İngilizce Kursları 120 saat süreli bu eğitimimizde yine aynı seriden bir kitap ve onu destekleyen dökümanlar. Bu düzeydeki öğrencilerimiz etkili bir konuşmacıdır. Her türlü tartışma ve açık oturuma katılırlar ve zorlanmadan bu görevlerini yapabilirler. Kullandıkları dil akıcıdır.
Mat-Dil bu konuda kendine düşen görevi en iyi şekilde algılamış ve bu doğrultuda gereken her şeyi hazırlamıştır. Deneyimli kadrosu ve gerekli alt yapısı ile bu hedefe yararlı olabilecek ölçüde yoğun çalışmalar sürdürmektedir. Bunu yaparken öğrencilerimize en mantıklı  ekonomik ve sosyal ders programları hazırlanmış durumdadır. “Yabancı Dil öğrenmenin çok elit guruplar için uygun olur” söylemlerini MAT-DİL bu programları ile boşa çıkarmıştır. Dil öğrenimini en geniş kitlelere yaymaya karar vermiş ve uygulamaya devam etmektedir.
GENEL İNGİLİZCE KURSLARI
İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programını – CEF (The Common European Framework of Reference for Languages) esas olarak almıştır. Bu sisteme göre İngilizce, Elementary, Pre-Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate ve Advanced olmak üzere 5 temel seviyeden oluşmaktadır.

Genel İngilizce eğitimlerinde bütün seviyeler 120 saatten oluşmaktadır. İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi’nde eğitim, görsel ve işitsel olmak üzere (VCD- DVD, bilgisayar, projeksiyon, sınıf içi yazılım ve internet) çağın gereksinime uygun teknik donanım ve çeşitli ek materyaller de kullanılarak desteklenmektedir.

Kişinin kendini ifade edebilmesi, yazılı ve sözlü olarak istediği gibi iletişim kurabilmesi için gerekli temel dil yeteneklerini geliştirmeye yönelik olan eğitim sistemimiz konuşma-anlama okuma- yazma alanlarında öğrenciyi başarılı hale getirmeyi amaçlamaktadır.


YDS HAZIRLIK PROGRAMLARI

YDS Hazırlık Programı, YDS’ye katılacak adayların dilsel gereksinimlerini karşılayacak biçimde bu sınava özgü soru tarzlarını incelemeyi, sınava özel seçilmiş bilimsel metinleri profesyonel yaklaşımla analiz etmeyi ve akademisyenler eşliğinde çok sayıda soru çözmeyi temel alan bir programdır.

YDS kursumuz Dil Merkezinin uzman kadrosu tarafından modern eğitim teknikleri ile özel olarak hazırlanan 120 ve 160 saatlik iki farklı programdan oluşur.


YDS HAZIRLIK PROGRAMLARINA KATILIM ŞARTI

YDS Hazırlık Programına katılmak isteyen adayların son iki yıl içinde YDS’den en az 50 puan aldıklarını belgelemeleri ya da İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi tarafından yapılacak YDS Seviye Belirleme Sınavına katılıp öngörülen puanı almaları gerekir.

İŞ İNGİLİZCESİ

İş İngilizcesi kurslarımız geleceğin genç profesyonelleri için tasarlanmıştır.

En fazla 12 kişinin katıldığı, haftalık 15 akademik saatten oluşmaktadır.

Deneyimli özel öğretmen öğrencilerin hem İngilizce hem de iş ile ilgili sahip olduğu bilgilerini oluşturmaya yardımcı olur ve gerçekçi rol canlandırma durumları ile kariyerlerinde karşılaşabilecekleri uzman yabancı dil eğitimleri verir.

Etkili iletişimin başarı ve başarısızlık farkı olarak algılanabildiği iş dünyası için, İş İngilizcesi kursları katılımcıların İngilizce iletişimlerinin daha profesyonel olarak algılanmasına yardımcı olmaktadır.

Ayrıca katılımcıların, İş İngilizcesi yeterliklerini kanıtlamaya ihtiyaç duydukları durumlarda İstanbul Üniversitesi Dil Merkezi onaylı İş İngilizcesi Sertifikası verilebilmektedir.


İNGİLİZCE A1 JUNİOR GRUP DERSİ ÜCRETİ

10 KİŞİLİK İNGİLİZCE A1 SEVİYESİ JUNİOR GRUBU 12 HAFTA - HAFTADA 6 SAAT DERS TOPLAM 72 SAAT DERS. 

GRUP DERSLERİMİZ'DE 1 DERS SAATİ 40 DK.DIR

IDP IELTS İNGİLİZCE SINAV MERKEZİ

IDP IELTS ile iş, eğitim ve göçmenlik hedeflerinize ulaşın

IELTS, diğer İngilizce dil sınavlarına göre daha fazla devlet kurumu, eğitim k

urumu ve işveren tarfından kabul edilmektedir.