Flemenkçe Kursumuz

FLEMENKÇE A1,A2,B1,B2,C1

HOLLANDA AİLE BİRLEŞİMİ FLEMENÇE DİL KURSLARIMIZ ÖZEL DERS VE GRUP OLARAK VERİLMEKTEDİR.

Felemenkçe, Hollanda, Belçika, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Surinam da resmi dil olarak kabul edilmiştir.

Felemenkçe dil öğrenimi de diğer dillerde olduğu gibi sistematik ve düzenli bir şekilde ilerletilmesi gereken bir süreçtir. MatDil Kurs olarak dil kurslarımızda öğrencilerimizin dil eğitimlerinden en yüksek verimi almalarını sağlıyoruz. Felemenkçe kursumuzda öğrencilerimize dijital sınıflarda eğitim vererek dil öğrenim zorluğunu aşmalarını sağlıyoruz.

Teknolojinin getirmiş olduğu kolaylıkları dil öğrenimi sırasında uygulayarak öğrenim süresini kısaltıyoruz. Felemenkçe kursumuza katılan öğrencilerimizin okuma, yazma, konuşma ve dinleme becerilerine hâkim olmasını amaçlıyoruz

Hollandaca | Flemenkçe Kursu | Eğitim Programı Flemenkçe Konuşma Öğrenme

Flemenkçe resmi dil olarak Hollanda, Belçika, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Surinam da kullanılmaktadır. Genel olarak Aile Birleşimi, yüksek öğrenimini veya gelecekteki yaşam planlarını Hollanda'da devam ettirmek isteyen bireyler Flemenkçe eğitimi almaktadır.

hollandaca kursu

Flemenkçe dil eğitimlerimiz alanında uzman Deneyimli, tecrübeye sahip Türk ve Hollanda vatandaşı olan öğretmen kadromuz tarafından düzenlenmektedir. Eğitimler dil öğretimi için gerekli olan tüm teknik donanımlara sahip sınıflarda verilmektedir.

Flemenkçe Eğitim Programı Hakkında Bilgi

DDM sunduğu öğrenci merkezli yaklaşımı ve modern yöntemlerle işlenen Flemenkçe dersleriyle (Okuma-Anlama, Dinleme-Anlama, Yazılı-Anlatım, Sözlü Anlatım ve Konuşma) dört dil yetisinin geliştirilmesini hedeflemektedir.

Flemenkçe Kursu programlarımıza katılan öğrencilerimizin bireysel gelişimleri takip edilerek bu konuda geri bildirim yapılmakta, ihtiyaç duyulması halinde bireysel çalışmaları destekleyici ek materyaller sunulmaktadır.

Flemenkçe Konuşma Öğrenme Kurs Program Gün ve Saatleri İçin Bilgi Alınız.

Flemekçe Eğitim Programı Seviyeleri

Flemenkçe eğitimlerimiz toplam 6 kurdan oluşmaktadır. 1 Seviye 3 ay olup 60 saat sürmektedir. Her bir ders süresi 50 dakikadır. A1 / A2 / B1 / B2 / C1 seviyelerinde her dönem Flemenkçe eğitim programları açılmaktadır.

Flemenkçe Kur Sınavları

Her kur sonunda kur bitirme sınavı yapılmaktadır. Bir sonraki kura devam için başarı notunun en az 60 olması gerekmektedir. Başarılı olan öğrencilere Dünya Dilleri Merkezi tarafından ulaşılan seviyeyi belirtir “Sertifika” verilmektedir. Sertifikalarımız Milli Eğitim Bakanlığı onaylıdır.


Diğer Hizmetler

YURTDIŞI VİZE DANIŞMANLIĞI İÇİN VİZE DEPARTMAN SORUMLUSU TUĞBA DURUR HANIM'DAN RANDEVU ALINIZ. AİLE BİRLEŞİMİN'DEN ALMANYA'YA GİDECEK ÖĞRENCİLERİMİZE VİZE DANIŞMANLIK HİZMETİ ÜCRETSİZ OLARAK VERİLMEKTEDİR.