Misyon Title

MİSYONUMUZ

Bir Federal Almanya Cumhuriyeti Göç ve Mülteciler Dairesi Genel Müdürü Dr. Manfred Schmidt Matdil Kursları’nı ziyarette bulunmuş, matdil kurum yönetimiyle görüşerek, vizelerin kolaylaştırılması hakkında toplantı yapmıştır.
Almanca A1 Sertifikası Vize Sınavı her ay düzenli olarak Elbim ‘de yapılmaktadır.
İngilizce A1 Sertifikası Vize Sınav kayıtları Matdil’den alınarak her ay sınav yapılmaktadır.
Eğitim verdiği her branşta %100 başarıyı kendisine hedef belirleyen Matdil, 21 yıllık tecrübesiyle genç, deneyimli ve dinamik eğitim kadrosuyla başarılarına yenilerini eklemeye devam etmektedir.

İngiltere Konsolosluğu tarafından kabul gören, City & Guilds – Trinity - IDP Ielts İngiltere Yetkili Vize Sınav Merkezi olmuş, sınavları Mersin’de yapmıştır.
Bir kursa verilen yetkiyle, İngiltere Aile Birleşimi Sınavları’nın Akdeniz ve Güneydoğu, IELTS Yetkili Vize Sınav Merkezi kayıt ofisi olarak, Akdeniz ve Güneydoğu Bölgesine hizmet sunmaktadır.

Alman Konsolosluğu tarafından kabul gören, Aile Birleşimi TELC VE GOETHE-INSTİTUT Vize Sınav Merkezi olmuş,  Şimdi ise Almanya Aile Birleşimi ve Almanca A1,A2,B1,B2,C1  ÖSD Yetkili Vize Sınav Merkezi olarak Mersin de kursiyerlerini ailelerine kavuşturmaya devam etmektedir.
Binlerce kursiyerine sınav kazandıran, 2011-2012-2013-2014-2015 yıllarının en başarılı TELC Vize Sınav Merkezi seçilmiştir.

Bir Alman Büyükelçisi Dr. Eckart Cuntz MAT-DİL Kurslarını ziyarette bulunup, Almanca Aile Birleşimi Kursları hakkında bilgi almıştır.

YURTDIŞI VİZE DANIŞMANLIĞI İÇİN VİZE DEPARTMAN SORUMLUSU TUĞBA DURUR HANIM'DAN RANDEVU ALINIZ. AİLE BİRLEŞİMİN'DEN ALMANYA'YA GİDECEK ÖĞRENCİLERİMİZE VİZE DANIŞMANLIK HİZMETİ ÜCRETSİZ OLARAK VERİLMEKTEDİR.