Almanca Dil Kursları mersin

ALMANYA AİLE BİRLEŞİMİ A1 ALMANCA DİL KURSLARI MERSİN

ALMANCA A1-A2-B1-B2 KURSU

ALMANCA AİLE BİRLEŞİMİ A1, A2, B1, B2,  GRUPLARIMIZ BAŞLAYACAKTIR. KAYITLARINIZI YAPTIRMADA GEÇ KALMAYINIZ.

ALMANYA AİLE BİRLEŞİMİ A1 ALMANCA DİL KURSU GRUP VE ÖZEL DERS OLARAK VERİLMEKTEDİR.

Almanca toplamda sadece 95 milyon kişinin ana dili olsa da, dünyanın en önemli iş dillerinden biridir. Biraz Almanca dil bilgisine sahip olmak, kariyerinizin ilerlemesinde size büyük destek verebilir ve iş fırsatlarını genişletebilir. Yabancı bir dil öğrenmenin kolay olmadığını ve uzun sürede gerçekleşen hedefler arasında yer aldığını unutma. Biz bu hedefe daha hızlı ve daha kolay ulaşman için buradayız. Bu elbette bir gecede olmayacak; fakat bir dili gerçekten öğrendiğinde, ona bir ömür boyu sahip olacaksın demektir. Mersin mat-dil eğitim kurumu olarak sizlere Almanca dilini öğretmek için buradayız.Mat-Dil Almanca Kursumuz da özel tek kişilik ve 3,5,8,10 Kişilik Grup dersleri verilmektedir. Online derslerimiz aynı sayıda grup ve tek kişilik olarak verilmektedir.

Almancayı uluslararası piyasanın önde gelen kurumundan öğrenin. Türkiye'de, Almanya'da ya da online – nitelikli partnerlerimiz Goethe-Institut - ÖSD - TELC. Nitelikli öğretmenler, en modern ders yöntemleri, yoğun bir danışmanlık ve uzmanlık hizmeti, ayrıca tüm dünyada geçerli kurs basamak sistemiyle öğrenimde hızlı bir başarının garantisini veriyoruz.

AİLE BİRLEŞİMİ (Familien Zusammenführung, Ehegatten Nachzug)

Almanya Aile Birleşimi Vizesi, Türkiye’de yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Almanya’da yaşayan eşlerinin yanına yerleşmesi için alması gereken vizedir. Almanya Aile Birleşimi vizesi Ulusal (D tipi) Vize kategorisine girmektedir. Bu tip uzun süreli (90 günden fazla) vizeler için başvurular doğrudan Almanya Konsolosluğu’na veya Almanya Büyükelçiliği’ne yapılmaktadır. Aile Birleşimi Vizesine başvuru yaparken Almanya Federal Cumhuriyeti yetkililerince belirlenen evraklar ibraz edilmelidir. İstenen belgeler konsolosluk internet sayfalarında düzenli olarak güncellenmektedir. Başvuru yapacağınız duruma göre gerekli evraklar değişkenlik göstermektedir.

Almanya Aile Birleşimi Vizesi için gerekli olan en önemli belge A1 seviyesinde Almanca Dil Sertifikası’dır.

Almanya Başkonsoloslukları internet sayfalarında aşağıdaki gibi belirtilmiştir.

Basit düzeyde Almanca bilgisine sahip olunduğuna dair belge, Avrupa ortak dil kriterleri uyarınca asgari A1 seviyesinde (www.europaeischer-referenzrahmen.de): A1 seviyesi, dil yeterliliği ile ilgili dört unsuru (anlama, konuşma, okuma ve yazma) kapsamaktadır. Almanca bilgisinin nasıl ve nerede edinileceğine başvuru sahibi karar verir. Ancak A1 dil sertifikası yetkili bir kurum tarafından tanzim edilmelidir. Türkiye’de GoetheEnstitüsü’nün „Start Deutsch 1“ (www.goethe.de) ile Avusturya Dil Diploması (ÖSD) „Grundstufe Deutsch 1“ (www.osd.at) kabul edilmektedir. Dil sertifikasının aslı ibraz edilmelidir. Yukarıda belirtilen dil sertifikasının ibraz edilmiş olması, vize işleminde dil yeterlilik belgesinin otomatik olarak kabul edileceği anlamına gelmemektedir.

ÖSD Dil Sertifikaları Aile Birleşimi Vizesi için Geçerli bir Dil Sertifikasıdır.

MAT-DİL Ailesi olarak size bu sınavlarda yanınızdayız! Alanında deneyimli eğitmenlerle tüm süreç boyunca hedef odaklı bir  hizmet sunmaktayız. MAT-DİL Mersin Almanca Dil Kursu sizi ÖSD A1 ve GOETHE A1 sınavlarına hazırlar.


A1  AİLE BİRLEŞİMİ MERSİN A1  AİLE BİRLEŞİMİ TARSUS A1  ALMANCA SERTİFİKA  AİLE BİRLEŞİMİ VİZE İŞLEMLERİ ALMANYADA DOKTORLUK

ALMANYADA UZMAN DOKTORLUK YAPMAK ALMANYAYAGİDİŞ ŞARTLARI ALMANYAYA GİRİŞ ŞRTLARI 

ETİKETLER

Almanya Aile Birleşimi Nedir?

Almanya Aile Birleşimi Vizesi, Türkiye’de yaşayan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, Almanya’da yaşayan eşlerinin veya çocuklarının yanına yerleşmesi veya Türkiye’de yaşayan reşit olmayan çocuklarını Almanya’ya alması için başvurması gereken vizedir. Bu vize için belirli bir seviyede Almanca öğrenmek gerekir.

Almanya Aile Birleşimi Vizesi Nasıl Alınır?

Almanya aile birleşimi vizesi için başvuruda bulunmak isteyenler doğrudan bu konuyla ilgili tek yetkili olan Almanya konsolosluklarına veya Almanya Büyükelçiliği’ne gerekli evraklar ile başvuru yapmalıdırlar. Bu konuda MATDİL Almanca Kursu olarak sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. Uzman kadromuz ile sizleri kolayca Almanca A1 Sınavı için yeterli düzeye gelmenizi sağlayacağız.

MAT-DİL ALMANCA AİLE BİRLEŞİMİ A1 KURSU

GARANTİ ! ALMANCA A1 AİLE BİRLEŞİMİ KURS KAYITLARI BAŞLADI!

Almanya aile birleşimi ve çalışma vizeleriniz için Almanca kurslarımız devam etmektedir. Almanca A1 aile birleşim sınavına profesyonel öğretmenler ile kısa sürede hazırlanacaksınız.

Almanca Aile birleşimi A1 sınavından geçmek için şimdi açılacak gruplarımıza kaydolabilir veya özel birebir kurs alabilirsiniz. Kurstan hemen sonra MERSİN'DE TEK YETKİLİ MAT-DİL ÖSD SINAV MERKEZİMİZ'DE sınava girerek sertifikanızı alacaksınız.

8 Haftada A1 Almanca Aile Birleşimi sınavına hazır olacaksınız!

kaydınızı yaptırarak ilk grubumuza kayıt olabilir ve Almanya’da yaşam sürecinizi başlatabilirsiniz. A1 AİLE BİRLEŞİMİ sınavları için uzman kadromuz sizin için hazır!

öğrencilerimize dosya Hazırlama vize işlemlerine Ücretsiz danışmanlık desteği veriyoruz.    ÖSD MERSİN ÖSD A1, MERSİN GOETHE A1, MERSİN GOETHE, MERSİN GÖTE, MERSİN DOKTORLAR İÇİN ALMANCA
MERSİN AİLE BİRLEŞİMİ ÖSD MERSİN ÖSD A1 SINAVI ÖSD-GOETHE A1 SINAVI TELC A2 TELC B1 YEMİNLİ TERCÜME ALMAN TARSUS AİLE BİRLEŞİMİ SAĞLIK ÇALIŞANLARI İÇİN ALMANCA KURSU MERSİN ONLİNE ALMANCA MERSİN ÖZEL ALMANCA ÖĞRETMENİ MERSİN ÖZEL ALMANCA KURS MERSİN GOETHE ENSTİTUT MERKEZİ MERSİN DİL OKULU MERSİN AİLE BİRLEŞİMİ ALMANCA KURSU MERSİN ALMANCA KURSU MERSİN ALMANCA GOETHE SINAV MERKEZİ MERSİNALMANCAA1 KURSU MERSİN DİL KURSU MERSİN ALMANCA KURSU MERSİN DİL KURSU MERSİN ALMANCA AİLE BİRLEŞİMİ MERSİN ALMANCA  MERSİN AİLE BİRLEŞİMİ HEMŞİRELER İÇİN ALMANCA GOETHE MERSİN 

YURTDIŞI VİZE DANIŞMANLIĞI İÇİN VİZE DEPARTMAN SORUMLUSU TUĞBA DURUR HANIM'DAN RANDEVU ALINIZ. AİLE BİRLEŞİMİN'DEN ALMANYA'YA GİDECEK ÖĞRENCİLERİMİZE VİZE DANIŞMANLIK HİZMETİ ÜCRETSİZ OLARAK VERİLMEKTEDİR.